Ref № 021 – 003 – Работник в производствен цех за мебели

Клиент ни е утвърдена фирма специализирана в производството и продажбата на широка гама корпусни мебели.

Отговорности и задължения:

  • Сглобяване на изделията спрямо плановете и изработения дизайн;
  • Да разчита работните чертежи;
  • Работа с машини за рязане и обработка на мебели;
  • При необходимост извършва транспортиране на поръчките на клиентите до обекта за монтаж.

Изисквания:

  • Умения за работа с машини за рязане и обработка на мебели;
  • Умения за разчитане на чертежи;
  • Изпълнителност и внимание към детайлите;
  • Отговорност, точност и коректност към поетите задължения;
  • Умения за работа в екип;
  • Валидно свидетелство за правоспособност на МПС, категория В;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Предлагани условия:

  • Трудов договор със срок на изпитание 6 месеца;
  • Работно време от 08:00 до 16:30 часа;
  • Много добро заплащане;
  • Застраховка срещу злополука;
  • Платен годишен отпуск;
  • Дългосрочен и постоянен ангажимент;
  • Работно облекло;
  • Местонахождение на работното място – гр. София, НПЗ Военна рампа.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.