Камериерка

За наш клиент търсим:

Отговорности и задължения:
• Ежедневно почистване, пране, гладене, миене на прозорци.

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Комуникативен, организиран и прецизен в работата си;
• Умения за работа с перална и гладачна техника;
• Бързина и сръчност;
• Отговорност към работния процес;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Предлагани условия:
• Трудов договор със срок на изпитание 6 месеца;
• Фирмено обучение;
• Работно време от 08:45 до 16:30 часа – 5 дневна работна седмица;
• Много добро заплащане;
• Работно облекло;
• Карта за градски транспорт;
• Местонахождение на работното място – Панчарево.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.