work1

Ref № 19 – 003 – Административен и изпълнителен секретар

Клиент ни е фирма занимаваща се с външна търговия.

Отговорности и задължения:

  • Водене на кореспонденция на български, английски (чешки) език;
  • Подпомага на организацията на дейността на офиса;
  • Води кореспонденция по търговски сделки;
  • Поддържа и обновява фирмени бази данни;
  • Работа с компютър и друга офис техника.

Изисквания:

  • Отлична компютърна грамотност;
  • Висше образование;
  • Умения за работа с документи и офис техника;
  • Владеене на български език;
  • Владеене на английски език;
  • Владеене на чешки език или словашки език ще се счита за предимство;
  • Добри комуникативни умения;
  • Организираност, лоялност и комуникативност;
  • Отговорност и способност за работа в екип;

Предлагани условия:

  • Трудов договор със срок на изпитание 6 месеца;
  • Работно време – 09:00 до 18:00 часа с един час обедна почивка;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможност за израстване и професионално развитие;
  • Местонахождение на работното място: София.

       Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
„Агенция за подбор на кадри Хермес 2018“ притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.