11800110_670190973111564_6115618570503923943_n

Ref № 18 – 021 – ПСИХОЛОГ

Агенция за подбор на кадри „Хермес”  търси да наеме психолог.

Отговорности и задължения:
■ Комуникация и работа с безработни лица;
■ Разработване на програми за обучения;
■ Провеждане на атестация;
■ Поддържане на архив;
■ Работа с компютърни програми;
■ Изготвяне на отчети;
■ Участие в организицията на срещи и мероприятия на дружеството;
■ Извършване на административни и офис дейности;

Изисквания:
■ Умения за работа в екип;
■Компютърни умения – Word, Excel;
■Комуникативност;
■Опит на подобна позиция е предимство.

Предлагани условия:
■ Постоянен трудов договор ,срок на изпитание 6 месеца или граждански договор;
■ При трудов договор – 8 часов работен ден, понеделник – петък.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” ЕООД притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.