3632050_77273812_big

Ref № 18 – 005 – Домашен/на помощник/ца

Клиент ни е  фирма с предмет на дейност почистване и помощ в домакинството.

Отговорности и задължения:

  • Почистване на обекти, зададени от работодателя. Гладене и готвене.

Изисквания:

  • Завършено средно образование;
  • Комуникативен, организиран и прецизен в работата си;
  • Да е мобилен спрямо ангажиментите, които му се предлагат;
  • Бързина и сръчност;
  • Отговорност към работния процес;
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Предлагани условия:

  • Трудов договор със срок на изпитание 6 месеца;
  • Фирмено обучение;
  • Работно време от 09:00 до 18:00, има възможност и на непълно работно време от 09:00 до 13:00 ч. или от 14:00 до 18:00 ч., т.е. 4-часов работен ден;
  • За пълен работен ден се предоставя карта за градски транспорт за цялата градска мрежа;
  • Местонахождение на работното място различни обекти, зададени от работодателя.

             Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете своя автобиография на български език със снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

          Агенция за подбор на кадри “Хермес 2018” притежава удостоверение № 2514 / 19.04.2018 г., издадено от Министерство на труда и социалната политика, за извършване на посредническа дейност при наемане на работа за територията на РБългария.